• Siemens KG86NAI42N A+++

Siemens KG86NAI42N A+++

1 kisi oy verdi

Genel Özellikler
Stok Durumu Stokta Yok
Markasi Siemens
Diger Özellikler
Magazaya Eklenme 15.2.2018
Incelenme Sayisi 1029 incelenme
5.499,00 ¨5.079,90 ¨
Seçenek: Bu Ürüne Ait Seçenek Bulunamadi.
Adet:
Face'te Paylas Twitter'da Paylas Google+'da Paylas

682 lt No-Frost Buzdolabı

Siemens KG86NAI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

Siemens KG86NAI42N A+++ 682 Lt NoFrost Buzdolabı geniş depolama alanı, yüksek soğutma ve dondurma kapasitesi ve sade tasarımıyla mutfaklarda fark yaratmayı başarıyor. Son derece sessiz bir şekilde çalışan bu buzdolabı, çevrede gürültü oluşmasının önüne geçiyor ev ortamında sessizlik sağlıyor. Mıknatıslı kapı tasarımı ile dolabın kapağının daha kolay kapatılması destekleniyor. Kapı açık unutulduğundaysa sinyal sesi ile kullanıcıları uyararak elektrik enerjisi israfı yaşanmasını önlüyor. Cam raflarla yatay olarak bölünmüş dolabın iç dizaynı farklı ürünleri farklı raflarda muhafaza etme olanağı sunuyor. Bunun yanı sıra oldukça kolay bir şekilde çıkartılabilen bu cam raflar, pratik bir şekilde temizlenip tekrar takılabiliyor. 

Meyve ve sebzeler için oluşturulmuş plastik kutulu alanlarda bu ürünleri ferah ve taze bir şekilde saklamak mümkün hale geliyor. Dondurucu bölmede et ve sıvı ürünler sağlıklı bir şekilde korunabiliyor. Dondurucu bölmenin kapağında bulunan illüstrasyonlar, hangi ürünün ne kadar süre dondurulabileceğini anlatarak kullanıcıları bilgilendiriyor. Çift kapılı tasarımıyla kullanım kolaylığı sunan bu modern buzdolabının alt kısmında dondurucu bölmesi yer alıyor. Yumurta, ve maya gibi malzemelerin yerleştirilebilmesi için oluşturulmuş olan kullanışlı yuvalarıyla hem düzenli bir şekilde hem de çok sayıda farklı ürün rahatlıkla saklanabiliyor. 

Yüksek Depolama Hacmi

  • Siemens KG86NAI42N A+++ 682 Lt NoFrost Buzdolabı, 619 litrelik toplam net hacmi ile çok sayıda gıdanın ve çok sayıda içeceğin rahat bir şekilde saklanabilmesine imkan tanıyor. 
  • 24 saatte 20 kilogramlık dondurma kapasitesine sahip olan bu dolap, et ürünleri ve sıvıların sağlıklı bir şekilde dondurulabilmesini mümkün kılıyor.
  • Nofrost dondurucu özelliğine sahip olan ürün, ileri teknoloji eseri olan dondurma özellikleri ile hızlı ve etkili bir hizmet sunuyor.
  • Dijital kontrol paneli özelliği ile dolap içinin ve dondurucu bölmenin sıcaklık derecesi kolay bir şekilde ayarlanabiliyor. 
  • Solo kullanıma da uygun olan ürün, 252 kWh'lik elektrik tüketimi ile faturalarda düşüşler yaşanmasına destek oluyor.

Siemens KG86NAI42N A+++ 682 Lt NoFrost Buzdolabı, 140 litreye ulaşan dondurucu bölme kapasitesi sayesinde et, hamur ve sıvı ürünler gibi gıdaların bu bölmede güven içinde muhafaza edilebilmesini sağlıyor. Bütünlük yaratan sade renkli tasarımı ile mutfaklarda şık bir görünüm oluşturan buzdolabı, zarif tasarımıyla göz dolduruyor. Dolap içi aydınlatma özellikleri sayesinde aranılan meyve, sebze ve yiyeceklerin kolaylıkla görülebilmesini olanaklı hale getiriyor. Ayak kısmında bulunan özel aparatları ile mutfak, ofis ve bürolara güvenli bir şekilde yerleştirilip monte edilebiliyor. Düz tavanı sayesinde dolabın üzerine mutfak için gerekli eşyalar yerleştirilebiliyor. Kullanıcı dostu olarak tasarlanmış olan Siemens KG86NAI42N A+++ 682 Lt NoFrost Buzdolabı içerisinde bulunan buzluk ve şişe bölmeleri hem az alan kaplıyor hem de bu eşyalar için optimum seviyede alan oluşturuyor.

Dayanıklı ve İşlevsel

Ürün Tipi: Çift Kapılı 
Enerji Sınıfı: A+++
Brüt Hacim: 682 Lt
Dondurucu Kısım Brüt Hacmi : 140 Lt 
Ses Seviyesi : 40 dB
Yıllık Enerji Tüketimi: 252 kWh
Ürün Boyutları (YxGxD) : 186 cm x 86 cm x 84 cm

Güvenilir Buzdolaplarının Üreticisi

Siemens KG86NAI42N A+++ 682 Lt NoFrost Buzdolabı, bir Alman işçiliğini ve teknolojisini yansıtan özellikleriyle kalitesini ortaya koyuyor. Almanya'da dünyaya açılan bir marka olan Siemens, 1847 yılından bu yana yeni teknolojileri takip edip ürünlerine uyarlayarak en modern cihazları tüketiciler ile buluşturuyor. Gerçekleştirdiği araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla hem elektrik tüketimini düşürüyor hem de daha yüksek performansla çalışan teknoloji ürünleri ortaya koymaya başarıyor. Geniş servis ağıyla müşteri memnuniyeti sağlıyor.

 
 
 
Derinlik (cm) 84
Dondurma Kapasitesi Kg/ 24 Saat 20
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 140
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A+++
Genişlik (cm) 86
Hacim (L) 682
Kontrol Paneli Dijital
Kullanım Şekli Solo
Ses Seviyesi (dB) 40
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 479
Üretici Siemens
Ürün Rengi Inox
Ürün Tipi Çift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 252
Yükseklik (cm) 186
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36

Yorum Yap

Hiç Veri Bulunamadi